1:20 am - Thursday April 2, 2015

Bergen Mp3 dinle indir

Wednesday, 16 November 2011, 10:45 | Mp3 dinle | 16 Comments | Read 7334 Times
by admin

          Bergenin Hayatı

ADI : BELGİN SARILMIŞER ( SANATÇI ADI : BERGEN ) 15 / 07 / 1958 Yılında Mersin’de dünyaya gözlerini açtı Belgin Sarılmişer .
Gerçek kökeni Suriye Türkmen soyuna dayanmaktadır.Rahmetli Bergen’in 1976 / 1980 yılları arasında, akrabası Göksel ile evlenen bergen yaşadığı talihsiz bir ailevi sorundan kaynaklanan , bir sebep ile canından çok sevdiği , eşi gözüyle baktığı, Allah katında kocası olarak gördüğü ilk ve son sevdası olan Göksel den zorla ayrılmak zorunda kaldırıldı.Vicdanı rahat etmese de bunu kabullendi bergen .

Beyine söyledigi ilk şarkı ; Rahmetli “Esen gülün” Onu anlıma yaz Tanrım şarkısıydı. Öyleki ; sevdasına hitaben söylediği şarkılarının çoğu halen gençlerimiz arasında büyük beğeni toplamaktadır . Her ne kadar kendisini eşi göstermeye çalışan şahıslar var olsada bergen yanlızca bir kişiyi sevdi. ilk ilişkisinden bir erkek çocuğu bulunmaktadır. Bergen’in öne çıkan en belirgin özelliği ise ; ailesine ve kendisine yapılan yanlışları asla sevmeyen , yardım sever dürüst olmasıdır .
Bergen ismini ; kendisine veren ilk ve son sevdası olan Akrabası Göksel isimli efsane kocası yurtdışında kalp krizinden rahmetli olmuştur..

BERGEN 1980 ‘ li yıllarda ise ; Adana’da bulunan * isimli aile müzik gazinosunda , 8 ay sahne alması karışılığında , yeni bir otomobil vaadi ile kandırılmıştır . Gazino ortaklarından olan 1947 doğumlu H.S isimli üç çocuklu evli şahsın , hediye olarak Bergen ‘ e verilen otomobile zamanla oluşan sebeplerden dolayı gelen hacizi sözüm ona kendisi ödeyerek , iyilik yapmış izlenimi uyandırsada, böyle bir durumun gerçekliği söz konusu dahi olmamıştır . Gazino ortaklarından olan Şahsın Bergenin ebe annesinin evini yaktırması ve sahte evlilik cüzdanı ile o yıllarda sahtekarlıkla gasp yaptığı bilinmektedir .

Adana ‘ da H.S isimli şahsın , Bergen ‘ i tehditle mekanında çalıştırması burada 8 ay sürmüştür . Sonrasında H.S isimli şahıs 1982 yaz sezonu zamanı İzmir alsancak ‘ ta bulunan arkadaşının olan Pırlanta isimli mekana zorla götürmüş ve sırtından çok ciddi gelirler elde etmiştir .Kendisini herkese kocası olarak tanıtan bu şahsın gerçekte Bergen ile hiçbir ilişkisi bulanmamaktadır Evli olsalar idi muhakkak devletin kurum ve kuruluşlarında bir kaydı bulunurdu , fakat aksine hiçbir kurum yada kuruluşta evli olduklarına dair bir belge yada sözcük yer almamaktadır . Bergen baskı altında olup öz geçmişini basına yansıtamamıştır!..

Baskı altında olan Bergen bu acılara fazla dayanamayıp kezzap atılma olayından bir gün öncesi çalışmayacağını söyler ve tartaklanır..
H.S isimli şahsın zorla çalıştırdığı mekandan , Bergen H.S isimli kişi ile evli olmadığını sahte evlenme cüzdanıyla gasp edildiğini bütün gerçekleri türk emniyetine anlatmak için kaçma girişiminde bulununca , şahsın yakınları tarafından yakalanıp 31 EKİM 1982 (Pazar) günü akşamı 23 :00 sularında kendisini zorla çalıştıran H.S isimli şahsın bir yakını tarafından yüzüne kezzap attırarak Bergen ‘ in sağ gözünü kaybetmesine neden olmuştur . 1982 yılı sonunda Bergeni zorla çalıştıran şahıs , suça teşvik ve azmettirme davası sonucunda tutuklanarak İzmir / Buca kapalı cezaevine konulmuştur . Bir müddet burada yatan şahıs , sonrasında Niğde yarı açık cezaevine nakil edilmiştir . ( Bu zaman diliminde Bergen yüzüne kezzap atan şahsın yakınları tarafından zorla çalıştırılmaya devam etmektedir ) .Basını yanıltma amacı ile Bergen , cezaevinde tutuklu bulunan şahsın yanına , ”görüşme ” adı altında zorla götürülmüş , basına karı koca izlenimi verilmiştir . Fakat bunda Bergenin hiç bir katkısı bulunmamakla beraber , kendisine uygulanan baskı altında bu olaylar gelişmişdir.1987 yılında Bergen sahneye çıkmaması üzerine adana da sol bacağından bıçaklanmış ve öldürülme korkusundan suçluları da emniyete açıklayamamıştır. 1989 yılı bahar mevsiminde cezaevinde bulunan H.S isimli şahıs , o tarihte yapılan genel af ile tahliye olmuştur .

Tahliye olduktan sonra Bergen ‘ i tekrar baskı altına alarak , ciddi gelirler elde etmeye devam etmiştir . Bergen’e suikast ; 14 / 08 / 1989 Pazartesi günü sabahı Bergenin ilk ve son sevdası olan beyi Göksel isimli şahıs ile bir araya gelme hazırlığı içerisindeyken ;H.S isimli şahıs ve silahlı adamları korumasında’ ‘Yıllar affetmez ” kasetinin tanıtımı için samsunda verdiği konser’den sonra son durağı olan Kayseri’deki konser dönüşü iki otomobil ile mersine dönerken, Mersin Pozantı karayolu çamalan mevkiinde, yol kenarında bulunan Aspava isimli Lokantada, “Bergen müzik işini bırakıp yurtdışında bulunan eşi göksel’e döneceğinin açıklaması ile çıkan tartışmada” Olay tanıklarının anlattıkları ifadeye göre ; Bergen vurulmadan önce ” Sen benim kocam değildin, asıl beni eşimden siz ayırdınız , hayatımı mahvettiniz , düşün yakamdan artık ” dediği söylenmiştir . H.S isimli şahıs ve şahsın V….isimli üvey kardeşi ile Atilla…. isimli silahlı adamları Bergen’i ve ebe annesinde tabancayla vurup olay yerinden 01…..adana plakalı otomobil ile 4 kişiyle kaçmışlardır..

Bergen 14 / 08 / 1989 Pazartesi günü sabahı saat 06 : 12 geçe olay yerinde hakkı rahmetine kavuşmuştur . Bergenin ebe annesi de bu olayda 3 yerinden yaralanmış olup tedavi sonucu hayatı kurtulmuştur.

Bergen Mp3lerini burdan dinleyebilirsiniz. Ayrıca Bergen full mp3 indir hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Bergen – İhtiyacım Var

Bergen – İhanet Etme

Bergen – Helal Olsun

BERGEN – Kadehlerden Sor Beni

Bergen – Halim Mi Vardı

Bergen – Gitmem

Bergen – Giden Gençliğim

Bergen – Garibin Çilesi Mezarda Biter

Bergen – Gam Yemem

Bergen – Cenneti Dünyada Gördüm

Bergen – Bu Aşk Beni Deli Eyledi

Bergen – Birgün Sana Döneceğim

Bergen – Bırak Yakamı

Bergen – Benim İçin Üzülme

Bergen – Ayrılığı Anma Sevgilim (Bitenask.com)

Bergen – Ayrıl Utanma Sevgilim (Bitenask.com)

Bergen – Aşk Biter Dostluk Bitmez

Bergen – Askimiza Agliyorum (Bitenask.com)

Bergen – Allah Yalanı Sevmez

Bergen – Ahu Gözlüm

Bergen – Acıların Kadını

ONLİNE MP3 İNDİR

 

16 responses to "Bergen Mp3 dinle indir"

 1. asiye says:

  bergen sen ölmedin şarkılarında ölmeyecek

 2. gökhan karaalp says:

  bergen gibi sanatçılar hiçbir zaman unutulmaz onlar hep yaşarlar

 3. onun gibi birses güzel insan olamaz onu izlediğimiz yıllarda hiç birzaman şımarmadı ve sanatını en güzel şekilde icra etti o güzel insana kıyanlara lanetle kınıyorum

  • admin says:

   Bu kadar güzel bir ses ne yazıkki günümüzde yok bergeni küçüklüğümden beri dinliyorum ayrı bir hava ve sesi var

 4. belgin knk says:

  senin sonunu getirdiklerini zanladenler aslında seni ölümsüzleştirdiler her sesini duyduğumda anacağım rahmetle hersesini duyduğumda sana kıyanları anacağım laletle

 5. bende küçüklügümden beri dinlerim kendisini sevi ve ayrı bi havası var

 6. hakan çarkcı says:

  süper

 7. Rwcep Yücel says:

  Bir bergen iki müslüm gürses ikiside arabeskin kralııyla kraliçesi

 8. pedram says:

  ben irandan yaziyorum ben bu efendi sarkicini cok seviyorum ve cennetli sesei var.bergen senin seviyorum.iran-tahran

 9. amin irani says:

  bergen benim en sevdigim sarkicidi.alla ona rahmat elasin.boyle ses duymakdan hich zaman duymiacam.bergen sarkilarinin sozo benim oreg sozome cok yakindi

 10. ben bergenin müziklerini çok severim allah onun mekanını cennet etsin

 11. salı günün onun ölüm yıl dönemi allahım mekanını cennet eğlesin onun gibi sesi çok güzel birde tüdan ya var onunda sesi güzel

 12. murat candan says:

  seninle dünyaya geldim ben sen bizim bergen ablamızın sen senmizin sonsuza kadar kraliçesin ablam

 13. bünyamin çetin says:

  bayan santcıların en iyisi kendine sanatcı diyenler önce bergeni dinlesinler sonra kendilerine sanatcı desinler sanatcı diye milleti kandırmasınlar benım gözümden onlar sanatci değiller helede yaniler bergen sen yaşayacaksın

Leave a reply


laboratuvar malzemeleri Ankara baca En farklı ve güvenilir oteller arasında kızılcahamam termal otel yer almaktadır. en güzel oyunlar Site map